تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
زیبای لعنتی

زیبای لعنتی

seyasi

پربازديدترين سايت تبليغاتي در استان البرز

با درج تبليغ در سايت کرج آگهي ديده شويد.

 

222222_a9m.jpg

شما مي‌توانيد فروشگاه، محصولات و خدمات خود را در سايت کرج آگهي ثبت و از اين طريق به تعداد کثيري از مشتريان معرفي شويد. به طور حتم بهره‌مندي از تبليغات در اين سايت باعث جذب مشتري بيشتر و افزايش درآمد شما مي‌گردد.

درج آگهي در سايت کرج آگهي به دو صورت کاملاً رايگان و ويژه (با تعرفه اي مشخص) به‌راحتي قابل انجام است.

 

?? #تعرفه_آگهي ??

? #آگهي_رايگان ??

?  مشاهده جزئيات بيشتر در سايت کرج آگهي (https://karajagahi.com/)

 

?#آگهي_شبکه‌‌_هاي_اجتماعي ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + کانال تلگرام کرج آگهي

? انتشار 2 استوري در اينستاگرام

? آگهي در کانال تلگرام به مدت 12 ساعت پين مي‌شود.

? نمايش لينک سايت و شبکه‌اجتماعي شما

? آگهي هرگز پاک نمي‌شود.

?? هزينه آگهي: 3?000 تومان

 

? #آگهي_سه_ماهه ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + کانال تلگرام کرج آگهي

? انتشار 3 پست و ? استوري در اينستاگرام

? آگهي در کانال تلگرام به مدت 2? ساعت پين مي‌شود.

? نمايش لينک سايت و شبکه‌اجتماعي شما

? امکان نمايش آگهي در #صفحه_اول_گوگل

? آگهي 3 ماه نگه داشته مي‌شود.

?? هزينه آگهي: 2?0000 تومان

?? هزينه تمديد آگهي: 200000 تومان

 

?#آگهي_شش_ماهه ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + کانال تلگرام کرج آگهي

? انتشار ? پست و 12 استوري در اينستاگرام

? آگهي در کانال تلگرام به مدت ?8 ساعت پين مي‌شود.

? نمايش لينک وبسايت و شبکه‌اجتماعي شما

? امکان نمايش آگهي در #صفحه_اول_گوگل

? آگهي ? ماه نگه داشته مي‌شود.

?? هزينه آگهي (10%تخفيف): ??0000 تومان

?? هزينه تمديد آگهي: ?00000 تومان

 

?? ثبت آگهي از طريق لينک زير????

https://karajagahi.com/ثبت-آگهي

 

موضوع :
برچسب ها : پربازدیدترین,سایت,تبلیغاتی,در,استان,البرز,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 28 شهريور 1400ساعت 16:32 توسط مرمر | تعداد بازديد : 0 |

روانشناسي باليني

روانشناسي باليني

 

روانشناسي باليني تخصص روانشناسي است که مراقبت هاي مداوم و جامع بهداشت رواني و رفتاري را براي افراد و خانواده ها ارائه مي دهد. مشورت با سازمان ها و جوامع ؛ آموزش ، آموزش و نظارت ؛ و عمل مبتني بر تحقيق اين يک تخصص در گستردگي است - که به طور گسترده شامل آسيب شناسي رواني شديد است - و با جامعيت و ادغام دانش و مهارت از طيف وسيعي از رشته ها در داخل و خارج از روانشناسي مناسب مشخص مي شود. حوزه روانشناسي باليني شامل همه سنين ، تنوع هاي مختلف و سيستم هاي متنوع است.

 

دانش علمي و نظري پيشرفته آلماني به تخصص

درک آسيب شناسي رواني و ملاحظات تشخيصي / مداخله اي. مسائل مربوط به سلامت روان در طول عمر بر اساس درک جامع از آسيب شناسي رواني. ارزيابي: توانايي ادغام و ترکيب داده هاي آزمون شخصيت با اقدامات ارزيابي استاندارد ديگر. مشاوره: توانايي مشورت با ساير سلامت و بهداشت رفتاري متخصصان و سازمانهاي مراقبت در مورد آسيب شناسي رواني شديد ، خودکشي و خشونت. پايگاه تحقيق: مشارکت با تحقيقات خاص و بررسي انتقادي علم ، دانش و روشهاي مربوط به آن زمينه ها که متمايز از روانشناسي باليني است.

پارامترهايي براي تعريف عملکرد حرفه اي در روانشناسي باليني:

جمعيت ها

روانشناسي باليني به عنوان يک تخصص به افراد و خانواده ها در طول عمر و از همه زمينه هاي قومي ، فرهنگي و اجتماعي و اقتصادي ، و همچنين گروه ها و جوامع خدمات ارائه مي دهد.

 

مشکلات / مسائل

تخصص روانشناسي باليني به مسائل مربوط به سلامت رفتاري و رواني افراد در طول عمر مي پردازد ، از جمله:

 

ناسازگاري فکري ، احساسي ، رواني ، اجتماعي و رفتاري. ناتواني و ناراحتي. مسائل مربوط به سازگاري جزئي و همچنين آسيب شناسي رواني شديد.

رويه ها

ارزيابي: مصاحبه تشخيصي ، ارزيابي رفتاري ، تجويز و تفسير اقدامات آزمون رواني مداخله (سطوح اوليه ، ثانويه و عالي): خدمات باليني به افراد ، خانواده ها و گروه ها مشاوره: تمرين بين حرفه اي و درون حرفه اي با ساير متخصصان و سازمان هاي بهداشت و رفتار رفتاري تحقيقات: مشارکت با تحقيقات خاص و بررسي انتقادي علم ، دانش و روشهاي مربوط به روانشناسي باليني.

 

روانشناسي کاربردي

تجزيه و تحليل رفتار کاربردي باليني جامعه ، مصرف کننده ، مشاوره ، انتقادي ، آموزشي ، محيطي ، ارگونومي ، قانوني ، بهداشتي ، انساني ، صنعتي و سازماني ، روان سنجي ، حقوقي ، پزشکي ، نظامي ، موسيقي ، بهداشت حرفه اي،

"پزشکي روانشناسي" به اينجا تغيير مسير مي دهد. براي مجله ، به پزشکي روانشناسي مراجعه کنيد.

روانشناسي باليني يکپارچه سازي علم ، نظريه و دانش باليني به منظور درک ، پيشگيري و تسکين ناراحتي يا اختلال عملکرد روانشناختي و ارتقاء رفاه ذهني و توسعه شخصي است. محوري در عمل ، ارزيابي روانشناختي ، فرمول بندي باليني و روان درماني است ، اگرچه روانشناسان باليني همچنين در تحقيق ، آموزش ، مشاوره ، شهادت قانوني و توسعه و مديريت برنامه مشارکت دارند.. در بسياري از کشورها ، روانشناسي باليني يک حرفه بهداشت روان تنظيم شده است.

 

اين رشته عموماً در سال 1896 با افتتاح اولين کلينيک روانشناسي در دانشگاه پنسيلوانيا توسط لايتنر ويتمر آغاز شده است. در نيمه اول قرن بيستم ، روانشناسي باليني بر ارزيابي روانشناختي متمرکز بود و توجه کمي به درمان داده شد. اين امر پس از دهه 1940 هنگامي که جنگ جهاني دوم منجر به افزايش تعداد پزشکان آموزش ديده شد ، تغيير کرد. از آن زمان ، سه مدل آموزشي اصلي در ايالات متحده توسعه يافته است - Ph.D. مدل علوم باليني (تمرکز زيادي بر تحقيقات دارد) ، دکتري. مدل علم پزشک (ادغام تحقيقات و عمل علمي) ، و Psy.D. مدل پزشک-محقق (با تمرکز بر نظريه و عمل باليني). در انگلستان و جمهوري ايرلند ، دکتراي روانشناسي باليني بين دو مدل اخير قرار مي گيرد ، در حالي که در بيشتر سرزمين اصلي اروپا ، آموزش در سطح کارشناسي ارشد و عمدتا روان درماني است. روانشناسان باليني در ارائه روان درماني متخصص هستند و به طور کلي در چهار جهت اصلي نظري - روان پويايي ، انساني ، آموزش مي بينند.

 

بيشتر بخوانيد...

 

موضوع :
برچسب ها : روانشناسی,بالینی,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 25 شهريور 1400ساعت 1:27 توسط مرمر | تعداد بازديد : 8 |

نصب دوربين مداربسته در پارکينگ هاي عمومي

نصب دوربين مداربسته در پارکينگ هاي عمومي

 

هدف اصلي يک سيستم مداربسته در کسب و کار ها، بهبود کيفيت خدمات و امنيت و جلوگيري از سرقت و ساير جرايم است. البته که دوربين ها نمي توانند از وقوع جرايم جلوگيري کنند، اما مي توانند به عنوان يک عامل بازدارنده عمل کنند که منجر به کاهش فعاليت نرخ جرم در ناحيه تحت نظارت مي شود. به همين دليل است که در تمامي مراکز عمومي اعم از فروشگاه ها، بيمارستان ها، ادارات، سازمان ها و ارگان هاي دولتي، پارکينگ هاي بزرگ و عمومي براي حفظ امنيت افراد و اموال آنها ضروري است تا از دوربين مداربسته استفاده گردد.
سيستم هاي مداربسته جديد داراي قابليت هاي فراواني هستند علي الخصوص که از تکنولوژي هوشمند نيز بهره مي برند و به همين دليل به راحتي مي توانند پاسخگوي نيازهاي امنيتي و نظارتي در اماکن مختلف باشند. اين دوربين ها مجهز به نرم افزارهاي مديريتي قدرتمندي هستند که از انواع قابليت هاي تصويري اعم از شمارش افراد، تشخيص نفوذ، تشخيص پلاک و ... پشتيباني مي کند. در اين مطلب قصد داريم از مزايا و لزوم وجود سيستم هاي نظارتي و حفاظتي در پارکينگ هاي بزرگ و عمومي صحبت کنيم زيرا تردد بالاي وسايل نقليه و افراد در اين مکان ها منجر به افزايش پتانسيل جرم خيزي در اين مناطق مي گردد.

 

مزاياي  نصب دوربين مداربسته  در پارکينگ

1. شناسايي سارقين: سارقين به راحتي مي توانند در بخش هاي مختلف پارکينگ پنهان شوند. شما مي توانيد پتانسيل وقوع سرقت را با مانيتورينگ محل از طريق سيستم مداربسته خود کاهش دهيد و شواهد را ثبت کنيد.
2.
جلوگيري از سرقت خودروها: پارکينگ ها مانند يک معدن طلا براي سارقين هستند. علاوه بر سرقت خودرو لوازم موجود در اتومبيل ها نيز در معرض خطر مي باشند. شما مي توانيد با تجهيز پارکينگ توسط سيستم مداربسته احساس امنيت را براي مشتريان خود هنگامي که از اتومبيل خود دور هستند فرآهم کنيد.
3.
تشخيص دستکاري دوربين توسط خرابکاران: هنگامي که دوربين توسط افراد خرابکار مورد دستکاري(مانند تغيير زاويه ديد، فوکوس و پوشاندن لنز با پارچه يا اسپري، دوربين با استفاده از قابليت ضد دستکاري (Tampering Detection) خود مي تواند با فعال کردن سيستم آلارم فرد خاطي را شناسايي کند.
پارکينگ هاي عمومي عمدتا به دو بخش داخلي که شامل ساختمان پارکينگ و فضاي بيروني آن است تقسيم مي گردند. که هر دو فضا نيز نيازمند نظارت و رسيدگي هستند. حتي بخش بيروني نيز از اهميت زيادي برخوردار است زيرا در بسياري از پارکينگ ها فضاي بيروني نيز مورد استفاده براي پارک خودروها قرار مي گيرد. به همين جهت نيز به شرح سازوکار يک سيستم مداربسته در هر دو بخش مي پردازيم:

فضاي داخلي پارکينگ

ساختان اصلي يک پارکينگ بزرگ مهم ترين بخش آن است زيرا در يک فضاي سر بسته قرار دارد که ممکن است از روشنايي خوبي نيز برخوردار نباشد. همچنين کنترل و مديريت آن در هنگام بروز احتمالي جرم و يا تصادفات سخت تر از يک محيط روباز است. در زير به برخي از راهکار هاي موثر براي رفع مشکلات اينچنيني اشاره نموده ايم 

 

 • استفاده از دوربين هاي چند سنسوره:

يکي از راهکارهاي جالب استفاده از دوربين هاي چند سنسوره پانوراميک است اين دوربين ها با داشتن 4 تا 8 عدد سنسور مي توانند تصاويري پانوراميک با زواياي 180 يا 360 درجه از محيط به دست دهند و فضاي بزرگي از محيط را پوشش دهند. از جمله شرک هاي توليد کننده اين نوع دوربين ها مي توان به شرکت هايک ويژن اشاره نمود.

 • استفاده از دوربين هاي مخصوص شب:

فضاي داخلي پارکينگ ها معمولا از روشنايي مناسبي برخوردار نيست و در تاريکي ديد مناسبي نخواهيد داشت. اما براي حل اين مشکل مي توانيد از دوربين هايي که براي نور بسيار کم ساخته شده اند استفاده کنيد طراحي اين دوربين ها به نحوي است که در کمترين روشنايي نيز تصاوير واضح و با کيفيتي ارائه مي کنند. از اين دست از دوربين ها مي توان به دوربين هاي دارک فايتر هايک ويژن اشاره نمود.

ايستگاه هاي کنترل عبور و مرور خودروها

همانطور که مي دانيد در ابتداي ورودي و خروجي هر پارکينگي ايستگاه هايي قرار گرفته که خودروها پس از يک ايست کوتاه در آنها و پرداخت وجه به مسير خود ادامه مي دهند. اين مکان ها به دليل ايجاد ترافيک در تردد خودروها از اهميت بالايي برخورداراند. در زير به راهکار مهمي نيز براي اين نقاط اشاره شده است:

 • استفاده از دوربين هاي شمارشگر:اصطلاحا به دوربين هايي که توانايي شمارش و تشخيص پلاک خودرو ها را دارند دوربين هاي مداربسته ANPR گفته مي شود. با وجود اين دوربين در ايستگاه هاي پرداخت وجه به راحتي مي توان از تعداد و مشخصات پلاک هر خودرويي که وارد پارکينگ مي گردد مطلع شد.
 • استفاده از دوربين هاي WDR دار: درب هاي ورودي و خروجي اغلب در معرض تابش مستقيم نور افتاب هستند همين امر منجر مي شود تا تصاوير کيفيت خوبي نداشته باشند اما با استفاده از همچنين تا حد زيادي اين مشکل برطرف مي گردد. براي آشنايي بيشتر با اين قابليت مي توانيد به اين مقاله رجوع کنيد.
 • نمايشگرهاي LED:اگر قصد داريد تا يک سيستم کاملا مکانيزه در پارکينگ داشته باشيد مي توانيد از نمايشگر هايي که تعداد پارکينگ هاي خالي و ممحل دقيق آنها را نمايش مي دهند استفاده نمائيد.

 

کنترل محيط اطراف پارکينگ

محيط بيروني پارکينگ نيز به بخش هاي مختلفي تقسيم مي گردد که هر کدام به صورت جداگانه بايد با راهکارهاي مناسب تجهيز گردند. به طور کلي براي مديريت و مانيتورينگ فضاي بيروني از دوربين هاي اسپيددام يا گردان استفاده مي گردد. براي مثال دوربين PTZ دارک فايتر هايک ويژن گزينه مناسبي براي اين مکان است. اين دوربين 2 مگاپيکسلي Full HD با زوم اپتيکال 23x است. همچنين داراي قابليت تعقيب هوشمند است که مي تواند سوژه هاي متعددي را رديابي کند.

اتاق هاي نگهباني

اتاق هاي نگهباني يا حراست در مجموعه هاي بزرگ از اهميت زيادي برخوردار اند زيرا تمامي وقايع مهم از اين قسمت کنترل و نظارت مي گردند. براي اين قسمت مي توان از انواع مختلفي از دوربين ها استفاده نمود. اما دوربين هاي Fish-eye با تصاوير 180 درجه مي توانند گزينه مناسبي براي اين مکان ها باشند.

مرکز مديريت

مهم ترين قسمت در يک سيستم مداربسته مرکز مديريت اطلاعات آن است زيرا دسترسي به آن مساوي است با نفوذ به هسته اصلي اطلاعات يک سيستم مداربسته. به همين دليل انتخاب مکان مناسب براي اين قسمت که دور از دسترس افراد باشد از اهميت بالايي برخوردار است.

 

 1. دوربين مدار بسته
 2. قيمت دوربين مدار بسته
 3. خريد دوربين مدار بسته
 4. هايک ويژن

 

موضوع :
برچسب ها : نصب,دوربین,مداربسته,در,پارکینگ,های,عمومی,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 21 شهريور 1400ساعت 12:06 توسط مرمر | تعداد بازديد : 6 |

ويژگي هاي اصلي خريد آپارتمان در لونت استانبول

ويژگي هاي اصلي  خريد آپارتمان در لونت استانبول

 • بالکن
 • گرمايش مرکزي
 • مهد کودک
 • سينما
 • پنجر? دوجداره
 • امکانات
 • آشپزخان? مجهز
 • باشگاه
 • آسانسور
 • سطوح کاري مرمر

 

توضيحات ملک براي خريد در لونت استانبول

ترک گشت مفتخر است که پروژ? آپارتمان هاي لاکچري در استانبول را که به تازگي تکميل شده است، به خريد خانه در ترکيه برساند. اين مجموعه در محلي خوب و مرکز شهر و در منطق? باپرستيژ لونت قرار دارد و تا شمال ميدان تکسيم 15 دقيقه فاصله است.

محل? لونت در جنوب خريد آپارتمان در ماسلاک و شمال خريد ملک در استانبول در ترکيه قرار دارد و محله اي اعياني و تجاري شلوغ محسوب مي شود و در فاصل? کوتاهي از غرب سواحل تنگ? بسفروس و پل هاي آن که به سمت استانبول آسيايي مي رود، قرار دارد.

به دليل واقع شدن اين محل در مرکز شهر، سرمايه گذاران خارجي را به خود جذب کرده است. قيمت ملک در اين منطقه در کل بالا است و به همان نسبت اجاره هاي آن نيز گران است و بسياري از کارمندان که پايه حقوق بالايي دارند، اين محل را براي زندگي دائمي انتخاب مي کنند تا رفت و آمدشان به محل کار به حداقل برسد. همچنين اين منطقه به دليل دسترسي آسان به مناطق ديدني مرکز شهر و دسترسي آسان به فرودگاه که کمتر از 40 دقيقه است، توريست هاي زيادي را به خود جذب مي کند.

m5_kbj6.jpg

محل مجموعه و جزئيات خريد آپارتمان در استانبول

اين پروژه متشکل از آپارتمان هاي هوشمند در لونت براي فروش گذاشته شده است. با خريد ملک در لونت استانبول که در فاصل? يکساني از دو بزرگراه TEM و E-5 و خط متروباس قرار دارد و ظرف 6 تا 7 دقيقه مي توان به آنها رسيد. 12 دقيقه تا فاتيح سلطان محمت و پل شهداي 15 جولاي بر روي بسفروس فاصله است. نزديک ترين ايستگاه مترو با 3 دقيقه پياده روي قابل دسترس است و بهترين نقط? شهر براي دسترسي به ساير نقاط به حساب مي آيد. با خريد ملک در لونت استانبول که  35 دقيقه تا فرودگاه جديد، 8 دقيقه تا مسلک، 15 دقيقه تا ميدان تکسيم و 25 دقيقه تا پل گالاتا که به سلطان احمد مي رود، فاصله است.

قيمت اجاره خانه در استانبول امکانات رفاهي محلي بسيار عالي است. با خريد ملک در لونت استانبول با پاي پياده مي توانيد به راحتي به فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، مدرسه، بانک و خودپرداز، داروخانه، بار، کافه، رستوران و حتي يک بيممارستان خصوصي برسيد. همچنين براي رفتن به بيمارستان هاي خصوصي و دولتي ديگر و تعدادي دانشگاه مي توانيد از سيستم حمل و نقل عمومي استفاده کنيد. با يک رانندگي کوتاه مي توانيد به مراکز خريد بسيار عالي برسيد و تا نزديک ترين مرکز خريد تنها 2 دقيقه فاصله است.

اين مجموع? مدرن و کوچک داراي گيت ورودي است و در زميني به مساحت 900 مترمربع ساخته شده است و تاريخ تکميل نهاييي آن تا پايان مارس 2021 است و کارهاي پاياني آن در حال انجام است. اين مجموعه متشکل از تنها يک بلوک آپارتمان مدرن است که داراي نماي کاملاً شيشه اي است. اين بلوک در 15 طبقه است و 138 آپارتمان لوکس را در خود جاي داده است. هر آپارتمان از 1 تا 3 اتاق خواب دارد که رخي استاندارد و برخي دوبلکس هستند. سازند? معروف آن اين اطمينان را به شما مي دهد که تمام آيين نامه هاي دولتي ترکيه در مورد زلزله، امنيت گاز و آتش سوزي و عايق گرما و صدا در ديوارها و کف رعايت خواهد شد.

 

با خريد آپارتمان در لونت استانبول بعد از اقامت ساکنين و مهمانان در مجموعه، آنها از امکانات زير که در محل موجود هستند، برخوردار خواهند شد:

 • استخر زنانه مردان? سرپوشيده
 • استخر کودکان
 • محل بازي کودکان
 • مرکز تناسب اندام
 • سوناي مردانه و زنانه
 • حمام ترکي مردانه و زنانه
 • گاراژ پارکينگ سرپوشيد? امن
 • اتاق سينما
 • اتاق بازي
 • اتاق جلسات
 • اتاق خشکشويي
 • پذيرش 24 ساعته
 • رستوران روي بام با ويوي شهر
 • آسانسور
 • انرژي الکتريکي خورشيدي مشاع
 • تلويزيون ماهواره اي مرکزي
 • ژنراتور برق
 • سيستم تصفي? آب
 • خدمات نظافت
 • آپارتمان مهمان

براي آرامش خاطر و امنيت شما عزيزان تمامي فضاها با دوربين مداربسته و خدمات امنيتي به صورت 24 ساعته محافظت مي شود.

واحدهاي موجود و قيمت خريد آپارتمان در لونت استانبول

قيمت خريد آپارتمان 1 خوابه 72 تا 76 مترمربع قيمت از 1200000 تا 1630000 لير ترکيه

قيمت خريد آپارتمان 2 خوابه 86 تا 110 مترمربع قيمت از 1450000 تا 2220000 لير ترکيه

قيمت خريد آپارتمان دوبلکس 3 خوابه 136 مترمربع قيمت 2920000 لير ترکيه

 

طراحي آپارتمان ها در لونت استانبول

ورودي آپارتمان ها از لابي پذيرش است و با راه پله يا آسانسور مي توان به طبقات مختلف رسيد. خانه هااز طريق آيفون تصويري به ورودي اصلي متصل شده اند و واحدها براي امنيت بيشتر درب ورودي فولادي دارند.

با خريد ملک در لونت استانبول که معماري آپارتمان ها باز طراحي شده و هر خانه داراي آشپزخانه اي مدرن و وسايل و سطوح کاري باکيفيت است و لوازمي همچون اجاق گاز، فر و هود در آن تعبيه شده است.

هر آپارتمان سيستم گرمايش گازي مرکزي خواهد داشت و تمام اتاق ها داراي زيرساخت نصب تهوي? هوا هستند. تمام پنجره ها و درب هاي پاسيو بهبالکن هاي فرانسوي باز مي شوند و ويويي بي نظير از شهر دارند.

حمام ها داراي تجهيزات مدرن و جاحوله اي گرم هستند و کف واحدها با سراميک يا لمينيت گرم باکيفيت پوشيده مي شود.

هر آپارتمان مجهز به سيستم هوشمند خانگي کامپيوتري است و شما مي توانيد از راه دور و با استفاده از اينترنت در هر نقطه اي از دنيا به آن دسترسي داشته باشيد. همچنين خانه ها داراي ردياب دود و آب پاش و زيرساخت اينترنت فيبر نوري هستند.

اين مجموعه در مرکز شهر استانبول قرار دارد و خانه اي ايده آل براي سفرهاي کاري و تفريحي يا زندگي دائمي و همچنين انتخابي عالي براي سرمايه گذاري در استانبول محسوب مي شود، زيرا اجاره بهاي سالان? آن بالا است، تنها دقايقي با مرکز شهر فاصله دارد، امکانات بسيار، دسترسي راحت به شهر و فرودگاه، امکانات محلي عالي و ويوي زيبايي از شهر دارد.

 

براي خريد آپارتمان در لونت استانبول و کسب جزئيات بيشتر، گرفتن قيمت و اطلاع از موجودي آپارتمان ها همين امروز با ترک گشت تماس بگيريد. تيم ما متشکل از مشاوران املاک باتجربه، به سؤالات شما در مورد املاک ترکيه پاسخ داده و توصيه هاي لازم و ميزان اجاره بها را در اختيار شما قرار مي دهند و در تمامي مراحل خريد ملک در ترکيه شما را راهنمايي مي کنند و در خريد لوازم منزل جديدتان نيز به شما کمک مي کنند.

 

 

موضوع :
برچسب ها : ویژگی,های,اصلی,,خرید,آپارتمان,در,لونت,استانبول,
امتیاز : 2 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 21 شهريور 1400ساعت 3:13 توسط مرمر | تعداد بازديد : 7 |

نقش زيبايي و کارايي بالا با حفاظ نرده آهني فرفورژه

نقش زيبايي و کارايي بالا با حفاظ نرده آهني فرفورژه

نقش و کاربرد پله حفاظ پله در خانه ها مسکوني پلکان در گذشته هاي دور تاکنون وجود داشته است با اين تفاوت که در گذشته از پله حفاظ پله تنها به شکل فلزي يا آهني و فقط در راستاي حفظ ايمني جاني خود و اعضاي خانواده خويش مورد استفاده قرار مي گرفت. امروزه نيز اين اصل رعايت شده است و ايمني در رأس کار نصب پلکان قرار دارد با اين تفاوت که در ساخت و طراحي حفاظ نرده امروزه تنها به عنوان يک حفاظ آهني براي سلامت جاني انسان ها نگاه نمي کنند و طراحي هاي فوق العاده بي نظيري از نرده هاي راه پله به جهت زيباسازي نماي داخلي خانه ها و ديزايني متفاوت و چشمنواز را نيز در اولويت قرار داده اند. به همين جهت است که طراحان صنعتي امروزه رو به توليد و طراحي پلکان پيچي به شکل ها و در قالب جنس هاي متفاوتي از جمله: پله حفاظ پله فلزي، چوبي، شيشه اي، سنگي، استيل، آلومينيومي و ,روي آورده اند که نمونه هاي فوق العاده شيک و بي نظيري را از اين نرده ها امروزه مي توان در خانه هاي لوکس و مجلل به نظاره نشست که هر کدام از آن ها موجب خيرگي و شگفتي افرادي مي شود که براي بار نخست پا به اين خانه ها نهاده اند .

نصب حفاظ نرده پنجره آهني فرفورژه و ساده چگونه است؟

شما بايد بتوانيد نوع هاي جوش هاي آلومنيومي، آرگوني و همچنين کربن دي اکسيد را در اين زمينه شناسايي کنيد چرا که اين جوش ها براي نصب حفاظ پنجره آهني مورد استفاده قرار مي گيرند. ممکن است که جوش هايي که در اين بخش انجام مي شوند با جوش هاي ناجور زشت ديده شود. اين نوع جوشکاري ها مهارت هاي بسياري را مي طلبد.

نوع هاي حفاظ نرده پنجره آهني فرفورژه و ساده

ساخت اين نوع حفاظ ها از خدماتي است که توسط افراد حرفه اي در اين زمينه انجام مي شود. شما ميتوانيد خريد حفاظ نرده پنجره آهني فرفورژه و ساده را نيز به صورت آنلاين انجام دهيد. نوع هاي مختلفي از اين حفاظ ها وجود دارد که شما ميتوانيد از آن ها استفاده کنيد. حفاظ نرده پنجره آهني فرفورژه و ساده شامل نوع هاي زير است:

حفاظ نرده پنجره آهني فرفورژه و ساده آکاردئوني

علت اين نوع نامگذاري اين است که اين نوع حفاظ ها شبيه به آکاردئون هستند. حفاظ پنجره آهني از نوع آکاردئوني در واقع از نوع تاشو است که يک طرف آن زمان بسته شدن کاملا جمع خواهد شد. شما ميتوانيد توسط اين نوع حفاظ ها، قسمت وسيعي از پنجره را تحت پوشش قرار دهيد. قطعات اين سازه ها بايد به شکلي هنرمندانه به هم متصل شوند. دقت داشته باشيد که براي استفاده از حفاظ آکاردئوني همچنين بايد از دو قفل استفاده کنيد تا امنيت را ايجاد کنيد.

منظور از قيمت حفاظ آهني ساختمان و شرکت ها چيست؟

آيا ميدانيد که يکي از بهترين راه هايي که شما توسط آن مي توانيد خانه و ساختمان خود را محفوظ کنيد استفاده از قيمت حفاظ آهني ساختمان و شرکت ها است؟ اين نوع حفاظ ها معمولا به شما کمک خواهند کرد که به آساني هرآنچه را که نياز است براي حفظ امنيت ساختمان خود ايجاد کنيد. معمولا اينطور گفته مي شود که امروزه نوع هاي مختلفي از حفاظ ها به بازار عرضه شده است که قيمت حفاظ آهني ساختمان و شرکت ها تنها يک مدل از آن هاست. ميشه گفت همچنان هم امنيت اين نوع حفاظ ها نسبت به سايرين بسيار بيشتر است.

قيمت حفاظ آهني ساختمان و شرکت ها چيست؟

زماني که مي گوييم قيمت حفاظ آهني ساختمان و شرکت ها در واقع منظور اين است که اين نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همين دليل هم اغلب به آن ها قيمت حفاظ آهني ساختمان و شرکت ها گفته مي شود اما حفاظ ديوار و حفاظ پنجره نيز از جمله ديگر اسم هايي است که به قيمت حفاظ آهني ساختمان و شرکت ها نسبت مي دهند. شايد تصور شما از اين نوع حفاظ ها اين است که يک تکه آهن که به يک شکل خاصي طراحي شده است روي ديوار و يا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اينطور نيست و در واقع زماني که شما از اين حفاظ ها استفاده مي کنيد مي توانيد آن ها را با اشکال مشخصي براي استفاده انتخاب کنيد که زيبايي نماي ساختمان شما را نيز حفظ خواهند کرد. در اين بخش مي خواهيم شما را با نوع هاي قيمت حفاظ آهني ساختمان و شرکت ها آشنا کنيم.

براي مشاوره با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري آفتاب

 

 

http://onlineklubben.dk/site/activity/p/440102/

https://www.illustratedfaith.com/activity-stream/p/967745/

https://ello.co/haddikhan3341/post/kvjy33esonx-xdvdjwyxtg

https://vvfit.com/activity/p/1254409/

http://customerpolicedepartment.com/activity/p/767295/

https://www.aiuextension.org/activity/p/745260/

http://onlineklubben.dk/site/activity/p/440134/

https://edukite.org/activity/p/1519553/

http://geekgirlsnightout.com/membership/activity/p/3347398160276679300/

https://vk.com/wall531217510_33011

 

 

موضوع :
برچسب ها : نقش,زیبایی,و,کارایی,بالا,با,حفاظ,نرده,آهنی,فرفورژه,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 18 شهريور 1400ساعت 17:42 توسط مرمر | تعداد بازديد : 9 |

دوربين مداربسته مناسب براي زمستان

دوربين مداربسته مناسب براي زمستان

 

دوربين مدار بسته  اغلب در شرايط آب و هوايي متفاوتي نصب مي گردند. شرايط آب و هوايي، سطح روشنايي، ميزان و زاويه تابش آفتاب، گرما و سرما همگي مي توانند بسيار بر عملکرد دوربين ها تاثير گذار باشند. براي مثال مناطقي وجود دارند که سرماي طاقت فرسايي در اکثر زمان هاي سال دارند. پس دوربين هايي که مي بايست در اين نقاط نصب شوند بايد از مقاومت بالايي در برابر سرما و بارش برف و باران سنگين برخوردار باشند.

نکاتي که بايد براي خريد دوربين مداربسته مناسب براي آب و هواي سرد در نظر بگيريد

دوربين هاي مداربسته مناسب فصل زمستان به ويژه انواع Outdoor آنها که در محيط هاي بيروني نصب مي شوند بايد در برابر شرايط آب و هوايي نامطبوع مانند بارش برف، وزش باد، گرد و غبار، باران، سرماي شديد و ... مقاوم باشند. در اينجا براي انتخاب بهترين دوربين نظارتي به سه نکته مهم که بايد آنها را در نظر بگيريد مي پردازيم:

1. قبل از آنکه دوربين مداربسته خود را انتخاب کنيد شرايط آب و هوايي و ميزان دماي منطقه مورد نظر را بسنجيد

قبل از آنکه اقدام به خريد دوربين مداربسته مورد نظر خود کنيد ابتدا لازم است تا دماي مکان مورد نظر را در زمستان بررسي کنيد. زيرا دوربين هايي که مي توانند شرايط سخت سرمايي يا گرمايي را تحمل کنند ممکن است قيمت بالايي داشته باشند. اقدام درست اين است که دوربيني را بخريد که بتواند زمستان نقطه سکونت شما را تحمل کند. براي مثال لزومي ندارد که دوربيني بخريد که تحمل دماي سرد آن تا منفي 60 تا 80 در جه است زماني که سردترين دماي منطقه سکونتتان تنها تا منفي 5 درجه است.   

2. دمايي که دوربين در آن عملکرد مناسبي دارد را در نظر بگيريد

هر دوربين مداربسته  هايک ويژن  مجموعا داراي يک سري ويژگي ها يا شرايط کار است که معمولا در بخش مشخصات يا کاتالوگ دستگاه به آن اشاره مي شود که دماي مناسب براي بهترين عملکرد دوربين نيز در آن ذکر شده است. دماي مناسب براي عملکرد صحيح در انواع دوربين هاي مداربسته تحت شبکه با يکديگر متفاوت است. برخي از دوربين هاي مداربسته مي توانند در رنج هاي دمايي 55+-10- نيز عملکرد خوبي داشته باشند. برخي حتي مي توانند در سرماي سخت و رنج دمايي منفي 30 يا منفي 40 درجه نيز بدون اختلال کار کنند. در حقيقت، برخي از دوربين ها و سيستم هاي امنيتي مي توانند در دماهاي بسيار بالاتر و يا بسيار پايين تر از درجه حرارت اعلام شده نيز عملکرد خوبي داشته باشند.
اما اگر دوربين يا سيستم مداربسته خود را مستقيما در نزديکي يک منبع گرمايي شديد مانند کوره يا بخاري قرار دهيد ممکن است به دوربين شما آسيب رسانده و منجر به مختل شدن و يا حتي سوختن آن شود.

3. بسته به مکان نصب (outdoor يا indoor)، دوربين يا سيستم مداربسته خود را انتخاب نمائيد

اگر مي خواهيد دوربين مداربسته خود را در محيط هاي خارجي نصب کنيد هميشه مدلي را انتخاب کنيد که داراي استاندارد مقاومت در برابر شرايط آب و هوايي سخت و دشوار است. براي مثال اگر مي خواهيد دوربين خود را در پارکينگ، گاراژ، حياط روباز و .. قرار دهيد بايد حداقل داراي استاندارد IP66 باشد. تحت اين استاندارد دوربين شما مي تواند در باد، باران، گرد و غبار و ... عملکرد قابل قبولي داشته باشد. چنانچه دوربين مورد نظر را براي نصب در محيط هاي داخلي مي خواهيد ديگر نيازي به نگراني در مورد دما و شرايط کار آن نخواهيد داشت. زيرا معمولا در داخل از سيستم هاي گرمايشي مناسب استفاده مي شود.

ساير نکات

 • براي محافظت بيشتر از دوربين هاي خود در برابر سرماي شديد و يا بارش برف و بارن سنگين مي توانيد از کاورهاي پارچه اي ضخيم يا کاور هاي فلزي استفاده کنيد.
 • معمولا دوربين هاي مداربسته اي که بتوانند سرماهاي -60°C تا -80°C را تحمل کنند بسيار ناياب هستند. و شايد مدل هاي بسيار کمي از آنها وجود داشته باشد.
 • دماي مناسب براي کارکرد دوربين هاي مداربسته جزو ويژگي هاي آن است و توسط کارخانه تعيين مي شود. لذا ممکن است در بالا يا پايين تر از اين رنج دوربين بخوبي کار نکند.
 • توصيه مي شود لنز دوربين هايي که در محيط هاي خارجي و در معرض هواي سرد نصب مي کنيد را مرتب پاک کنيد زيرا برخي اوقات سرد و گرم شدن و يا شرايط آب و هوايي باعث نشستن بخار اب بر روي ان مي شود.
 • اغلب سرماي هوا اختلالي در عملکرد نور مادون قرمز IR دوربين ندارد.

بيشتر بخوانيد: نصب دوربين مداربسته

 

اصطلاحات تخصصي دوربين مداربسته

در ادامه برخي از لغات و اصطلاحات پرکاربرد دوربين مداربسته را بررسي مي کنيم . اميدواريم اين لغات و واژه ها کمک کوچکي به شما عزيزان باشد .

 

 • Accessory
 • کليه تجهيزات و ملحقات جانبي دوربين مداربسته که مي توانند شامل ملحقات نصب و راه اندازي يا تعمير و نگهداري شود.
  A/D
 • (Analogue/Digital Converter) به معني مبدل سيگنال آنالوگ به ديجيتال
 • AES
 • اين واژه مخفف (Auto Electronic Shutter)  و به معني شاتر الکترونيکي اتوماتيک مي باشد.
 • Alarm I/O
 • ورودي و خروجي آلارم در سيستم دوربين هاي مدار بسته
 • Adjustment
 • به معني تنظيمات مي باشد.
 • AGC
 • مخفف (Automatic Gain Control)  و به معني کنترل بهره ولتاژ در ورودي يا خروجي مي باشد.
 • ALC
 • مخفف (Automatic Level Control) و به معني کنترل خودکار سطح مي باشد.
 • ANPR
 • مخفف (Automatic Number Plate Recognation) و به معني تشخيص خودکار پلاک خودرو مي باشد.
 • Aspherical
 • اين واژه به لنزهاي کروي با قابليت انتقال نور زياد گفته مي شود.
 • Auto Iris
 • به معني تنظيم خودکار سايز ديافراگم مي باشد که به ? دسته تقسيم مي شود.
 • Auto Track
 • قابليت تعقيب اجسام به صورت خودکار مي باشد.
 • Auto zoom
 • به معناي کنترل زوم به صورت خودکار است که از راه دور نيز قابل کنترل مي باشد.
 • Auto focus
  Auto focus به قابليتي گفته مي شود که دوربين مداربسته زوم به طور خودکار جهت واضح کردن تصاوير به کار مي رود.
 • Auto termination
 • مکانيسمي ناميده مي شود که پايان دادن سيستم نظارت تصوير را به طرز مناسبي انجام مي دهد.
 • AVR
 • اين واژه مخفف (Automatic vehicle identification) به معني تشخيص خودکار پلاک خودرو مي باشد.
 • Analog out
 • خروجي که تصاوير را روي مانيتور صنعتي و هر تلويزيوني که ورودي A/V دارد نمايش مي دهد.
 • Anamorphic
 • به لنزي گفته مي شود که در دو محور مختلف بزرگ نمايي متفاوتي دارد.
 • AWB
 • به تنظيم خودکار نور و درصد تعادل سفيدي در تصاوير گفته مي شود.
 • Back focus
 • اين واژه به تنظيم مکان لنز (ccd) در رابطه با سنسور گفته مي شود.
 • Band width
 • به معناي پهناي باند مي باشد.
 • BLC
 • مخفف (Back Light Compensation) جبران سازي نور پس زمينه تصوير را انجام مي دهد.
 • Bullet
 • بولت به معني فشنگي مي باشد.
 • BNC
 • نوعي سوکت اتصال است که به سه نوع پيچي ، لحيمي و پرسي تقسيم مي شود.
 • BNC to sony
 • نوعي سوکت است که مي تواند دو پورت مختلف را به هم تبديل نمايد.
 • Bracket
 • به معناي پايه مي باشد که در سيستم دوربين مدار بسته به پايه دوربين گفته مي شود.
  CIF
 • مقدار يک چهارم از حداکثر تصويري که در سيستم پال برابر با ???*??? و در NTSC برابر با ???*??? مي باشد.
 • CIF/2CIF/4CIF/QCIF/D1
 • اصطلاحات (CIF/2CIF/4CIF/QCIF/D1) زير شاخه هاي ذخيره سازي در فرمت ضبط H264 مي باشند.
 • Compression ratio
 • به معني نسبت فشرده سازي مي باشد
 • Contrast
 • واژه Contrast به اختلاف بين سفيدترين و سياه ترين نقطه تصوير گفته و بر حسب گاما بيان مي شود.
 • CMOS
 • نوعي سنسور نوري که به دليل داشتن تصاوير با حجم پايين براي شبکه هايي با حجم باند پايين مناسب است.
 • CMS
 • مخفف ( Clinet Monitoring Software ) و به معني نرم افزار مديريت دوربين در شبکه مي باشد.
  DVR
 • مخفف (Digital video recorder) و به معني دستگاه ضبط تصاوير است.
 • Dual stream
 • تکنولوژي است که تصاوير را با کيفيت بالا روي دستگاه سرور ضبط و ذخيره مي کند  و با کيفيت پايين تري در client انتقال تا باعث کاهش ترافيک در حجم داده ها شود.
 • DS-WDR
 • مخفف (Double scan WDR) و به معني سيستم WDR با اسکن دو برابر مي باشد.
 • DLP
 • اين واژه مخفف (Digital light proccessing) و به معني فناوري پردازش نور به صورت ديجيتال مي باشد.
 • DSP
 • اين واژه مخفف (Digital signal proccessing) است و به معني پردازشگر سيگنال ديجيتالي مي باشد.
 • DST
 • مخفف (Daylight saving time) و به عملگري که جهت ذخيره حضور يا وجود نور در طول روز مورد استفاده قرار مي گيرد،گفته مي شود.
 • DVS
 • مخفف (Digital video server) و به معني سيستم تصويري ديجيتال جهت انتقال در شبکه يا ضبط بر روي يک حافظه است.

 

 

 

موضوع :
برچسب ها : دوربین,مداربسته,مناسب,برای,زمستان,
امتیاز : 6 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 16 شهريور 1400ساعت 11:55 توسط مرمر | تعداد بازديد : 3 |

قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور

در اين مطلب در رابطه با قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور صحبت خواهيم کرد و همينطور در پايان نمونه قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور را مورد بررسي خواهيم داد تا شما با جزئيات بيشتر نحوه تنظيم يک قرارداد دقيق و اصولي و تعهدات طرفين آگاهي كامل کسب کنيد. با آسانسور مانا همراه باشيد!

قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور با اين هدف به مديريت ساختمان (يا مسئول نگهداري ساختمان) از سوي سرويسكاران اهدا مي شود تا نشاني بر تعهدمندي سازمان برقرار کننده قرارداد باشد.

قراردادهاي اوليه به يک سري مسائل خاص محدود بود و مثل امروزه داراي اين گستردگي و تنوعي نبود كه شاهد آن هستيم و نمي توانست تا اين حد پشتيباني همه جانبه اي را در اختيار مشتركان خود قرار دهد كه شامل اين موارد مي شد:

 • بازديد هاي دوره اي ساختمان
 • مراقبت از تجهيزات
 • بررسي نحوه کارآيي خوب دستگاه
 • روغن كاري
 • تعويض بخش هاي آسيب ديده جزئي
 • در دسترس بودن در زمان خاموشي

گسترش قراردادهاي تعمير و نگهداري آسانسور  https://asansormana.com/   باعث شد بتوان به راحتي تعمير مورد لزوم هر دستگاه را به سرعت پيشبيني کرد و سپس فاکتورهايي دقيق و متناسب با خدمات ارائه شده به كارفرمايان تحويل داد.

تعيين مبلغ قرار داد از همان ابتداي كار، آسودگي خيال را براي ساکنين ساختمانها در سروسامان دادن به هزينه ها فراهم مي کرد ولي همان طور كه شايد بدانيد بيشتر همه مبلغ دريافتي بابت تعمير به دو بخش تأمين هزينه سرويسكاران و تهيه قطعات ضروري تقسيم مي شود تا بتوان کمي از فشاركاري اين قشر زحمت کش برداشته شده و خدمات آن ها پاس داشته شود.

چگونگي تقسيم هزينه ها در يک شرکت تعمير و نگهداري آسانسور:

به هر حال نمي توان انكار کرد كه بيشترين سهم از مبلغ قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور بايد به شخصي اختصاص يابد كه بيشترين هزينه جاني و زماني را در اين راستا کرده است، در اين ميان سرويسكاران و تعميركاران مسلما در رتبه اول قرار گرفته بدين ترتيب 80 درصد از كل درآمد از اين باب به آن ها تعلق مي گيرد:

 • هزينه هاي فردي سرويسكار پشتيبان
 • مديريت شرکت
 • پرسنل بخش پشتيباني
 • ماليات
 • هزينه هاي جانبي شامل پاسخ به تلفن ها و اعزام پرسنل
 • هزينه تهيه قطعات ضروري

قراردادهاي سرويس و نگهداري آسانسور براي شرکت ها بسيار ارزشمند مي باشند، چون تعداد کمي از آن ها تمديد شده و بدين ترتيب بر سابقه كاري شرکت مي افزايند و هر يک از آن ها به تنهايي مي توانند بيانگر کارآيي يک شرکت بوده و اگر بتوانند رضايت مندي را هم کسب کنند، در اين صورت ارزشمندي فوق العاده اي را به شرکت ها سرازير مي کنند.

بيشتر شرکت هاي وابسته به صنعت آسانسور خدمات خود را در قالب سه ماه سرويس دهي بعد از نصب اوليه به انجام مي رسانند و در ادامه يکسال گارانتي و تعويض قطعات را در قراردادهايشان ارائه مي دهند كه مي تواند جزو خدمات شايان اين شرکت ها محسوب شود.

علت تفاوت قيمت قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور

نمي شود بدون سرويس و نگهداري ماهيانه آسانسور از اين تجهيزات استفاده کرد و احتمال آسيب و خرابي را در حد صفر نگه داشت، از اين رو توجه به اين مسئله امري ضروري است كه مطمئنأ بايد توسط يک سرويسكار حرفه اي انجام پذيرد تا عيوب واقعي شناخته شده و امكان بروز هر نوع مشكلي مرتفع شود.

در اين راستا شرکت هاي آسانسور مختلفي، خدمات سرويس و نگهداري آسانسور را در قالب قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور ارائه مي دهند و بعضي از آن ها كه در اين ميان مجهز به علوم روز دنيا مي باشند توانسته اند توفيقات بسياري را هم کسب کنند و درصد رضايت مندي مشتريانشان نويدي بر اين مطلب است.

بيشتر شرکت هاي ارائه دهنده خدمات مختلف آسانسور مبلغ معيني را براي سرويس آسانسورها در ساختمان هاي مختلف تعيين کرده اند كه متناسب با تعداد طبقات، حجم كاري، ظرفيت آسانسور و… متغير بوده و داراي نوسان است به همين علت قيمت قراردادهاي سرويس و نگهداري آسانسور ها با هم تفاوت چشمگيري دارد.

عوامل تاثيرگذار در قيمت قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور

مدل هاي مختلف آسانسور

آسانسورها داراي انواع مختلف با درب هاي همه اتوماتيک و نيمه اتوماتيک مي باشند، وجود انواع آسانسورهاي هيدروليک، پيچشي، کششي، پاناروما و… مي توانند كار يک سرويسكار و کسب اطلاعات در مورد هر يک از آن ها را بسيار سخت کنند و ضرورت مجهز بودن به علوم مختلف و تخصصي ويژه را مشهودتر کند.

مسلما تفاوت بسياري ميان کارآيي يک سرويسكار حرفه اي با يک فرد تازه كار و کم تجربه خواهد بود كه اگر انتخاب دقيقي را انجام ندهيد ضرر آن مستقيم برمي شود به ساکنين ساختمان ها، اما در حالت كلي تفاوت زيادي ميان قيمت سرويس و نگهداري آسانسورهاي مختلف وجود ندارد و اين فقط وجود سرويسكار است كه در آخر تمايز را در برابر ديدگان همگان ترسيم مي کند.

بيمه مسئوليت حوادث

بيمه مسئوليت حوادثي كه شرکت ها براي سرويسكاران خود در نظر مي گيرند، با اين كه باعث مي شود در آخر قيمت قرارداد تعمير و نگهداري آسانسوركه با صاحبان ساختمان ها مي بندند، بالاتر و گران تر به نظر برسد اما از نظر قانوني مسئوليت سنگيني را از دوش مديران ساختمان ها برداشته و بر شانه شرکت ها قرار مي دهد و در صورت بروز حادثه براي تعميركاراني كه تحت پوشش يک شرکت معتبر مي باشند به علت وجود بيمه و حمايت مالي كه از اين عزيزان صورت مي گيرد کم تر درگير مشكلات پيرامون شده و اگر اتفاقي براي سرويسكار زمان انجام وظيفه رخ دهد، بيمه مسئوليت آن را بر عهده مي گيرد.

هزينه هاي جانبي قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور

شما مي توانيد بر حسب نياز خود خدمات جانبي را هم به فهرست خود اضافه کنيد و درخواست کنيد آن ها هم در کنار خدمات موجود در قرارداد از سوي شرکت انجام شوند.
مثلأ استاندارد سازي آسانسور، بازسازي آسانسور، تزئينات آسانسور، بيمه آسانسور و… كه با اين كه هزينه آن به صورت جدا محاسبه مي شود، اما به هر حال در قيمت نهايي كه بايد توسط مالكان ساختمانها پرداخت شود افزوده مي شود.

نتيجه گيري:

در آخر تنظيم يک قرار داد با همه نكات ريز و مورد لزوم، با اين كه از اهميت زيادي براي ساختمان ها برخوردار است، اما از طرف ديگر شرکتي كه طرف اين قرارداد هم قرار مي گيرد در رتبه اي بالاتر و مهمتر بوده كه در گزينش آن هم بايد همه موارد قانوني لحاظ شود تا اعتبار آن شرکت سجيده شده و با پايبندي به تعهدات خود در قبال مشتريان و كارمندانش امنيتي همه جانبه را براي همه آن ها ايجاد کرده و امكان بروز هر مشكل را تا حد توان کم و کم تر کند و گام بلندي به سوي خدماتي تاثيرگذار و مورد انتظار بردارد. آسانسور مانا  https://asansormana.com/  در کنار شماست تا بهترين تعمهيدات سرويس و تعمير آسانسور را پياده سازي کند.

 

موضوع :
برچسب ها : قرارداد,تعمیر,و,نگهداری,آسانسور,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 شهريور 1400ساعت 12:26 توسط مرمر | تعداد بازديد : 21 |

کليد و پريز ايران الکتريک مدل ارس

کليد و پريز ايران الکتريک مدل ارس

https://iranelectric.com/wp-content/uploads/2020/12/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%DA%98.jpg

کليد و پريز مدل ارس جديدترين و يکي از آخرين مدل کليد پريز هاي توليد شده توسط شرکت ايران الکتريک ميباشدکليد پريز هاي مدل ارس با طراحي بي نظير و جديد در سال 2021 به بازار عرضه گرديد.

در ساخت کليد پريز مدل اَرس از مکانيزم جديد برليان که به روز شده و منطبق با طراحي روز دنيا و همگام با آخرين استانداردهاي جهاني ميباشند استفاده شده است. اين مدل کليد و پريز توسط جديدترين دستگاه ها و به روزترين تکنولوژي هاي روز دنيا ساخته ميشود .

شرکت ايران الکتريک در ساخت کليد و پريز مدل اَرس با استفاده از مرغوبترين متريال بهترين کيفيت رو براي شما به ارمغان مي‌آورد

نکات مهم هنگام خريد کليد و پريز ارس

https://iranelectric.com/wp-content/uploads/2021/06/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%87-%D9%BE%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

از نکات مهم هنگام خريد کليد و پريز ارس اين ميباشد که کليد و پريز مدل ارس همگي داراي يک نوع مکانيزم و زيرساخت ثابت ميباشند و همگي از کيفيت يکساني برخوردار هستند.

تنها وجه تمايز اين مدل در طرح و رنگ و جنس قاب دور و رويه کليد پريز ميباشد و يا به عبارتي ساده تر ميتوان گفت از عوامل تاثير گذار بر قيمت کليد پريز ارس در رنگ و شکل ظاهري اين نوع کليد پريز ها ميباشد.

انواع کليد و پريز ارس

https://iranelectric.com/wp-content/uploads/2020/12/%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86-%D8%AF%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%DA%.jpg

کليد و پريز مدل ارس داراي طرح هاي متفاوت ميباشد. انواع کليد و پريز ارس به شرح زير ميباشد :

ارس سفيد:

کليد و پريز ارس سفيد با طراحي مدرن، سادگي و محيط شيک و خاصي را براي شما به ارمغان مي‌آورد که البته بايد توجه داشت در کنار اين زيبايي داراي مکانيزم بسيار با کيفيتي ميباشد. قاب رويه کليد پريز ارس سفيد به مکانيزم پيچ شده و ثابت ميباشدکليد پريز مدل ارس سفيد داراي قيمت بسيار مناسب و ارزان قيمت ميباشد.

ارس طرح متال :

جنس قاب رويه مدل ارس طرح متال از پلي کربنات ميباشد که توسط آلياژ هاي خاصي روکش و آبکاري شده است و با رنگ براق حس فلز رو براي مصرف کننده تداعي ميکند و همانگونه که از اسم اين مدل مشخص هست فقط طرح متال ميباشد.

در حال حاضر اين مدل در دو رنگارس مشکي طلايي و ارس طرح متال سيلور براق توليد ميگردد.

بي شک اين مدل از لاکچري ترين مدل کليد پريز هاي توليد شده تا به امروز ميباشدارس مشکي طلايي رو هم مي‌توان در دسته کليد وپريز کلاسيک قرار داد و هم در دسته کليد پريز هاي لوکس و مدرن.

توجه داشته باشيد در اين مدل کليد و پريز ها مي‌توان از مکانيزم هاي اَهرمي نيز استفاده کرد که زيبايي دو چنداني به اين محصول خواهد داد و با اينکه اين مدل به تازگي به مرحله توليد رسيده است ولي جاي خودش را در ميان مشکل پسندان باز کرده است.

تمامي محصولات ايران الکتريک داراي رنگ الکترواستاتيک ميباشند که در برابر خط و خش و استفاده بسيار مقاوم و داراي ثبات رنگ ميباشدکليد و پريز ارس با ظاهري زيبا و جذاب مي تواند گزينه بسيار مناسبي جهت ساختمان هاي لوکس و مدرن امروزي باشد. با استفاده از اين مدل کليد پريز اعتبار و زيبايي خاصي به محيط خود افزوده خواهيد کرد.

خريد و قيمت کليد پريز مدل ارس

https://iranelectric.com/wp-content/uploads/2021/06/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

جهت خريد کليد پريز مدل ارس سفيد و ارس مشکي طلايي و اطلاع از آخرين قيمت و کسب اطلاعات بيشتر ميتوانيد به سايت رسمي فروشگاهي اينترنتي ايران الکتريک مراجعه کرده و خريد خودتون رو به صورت آنلاين انجام دهيد.

 

 

موضوع :
برچسب ها : کلید,و,پریز,ایران,الکتریک,مدل,ارس,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 8 شهريور 1400ساعت 21:32 توسط مرمر | تعداد بازديد : 11 |

سايبان فضاي باز چه کاري مي تواند براي من انجام دهد؟

سايبان فضاي باز چه کاري مي تواند براي من انجام دهد؟

وقتي به سايبان ها فکر مي کنم ، به سايه هاي پنجره راه راه سبز و سفيد جنگلي در دوران جواني خود فکر مي کنم که ثابت بالاي پنجره هاي خانه مادربزرگم بودند. آيا مي دانيد که سايبان ها به مصر باستان و سوريه برمي گردد که مغازه داران از تشک هاي بافته شده براي سايه زدن به غرفه ها و خانه هاي بازار استفاده مي کردند؟ براي ساليان متمادي ، سايه بان به سايبان ها متکي بود تا از فضاي داخلي در برابر نور خورشيد محافظت کند و به حفظ محيط خنک در ماه هاي تابستان کمک کند. در حالي که سايبان هاي پنجره ثابت ديگر براي خانه هاي مدرن متداول نيستند ، سايبان هاي جمع شونده هنوز براي ايجاد سايه در فضاي باز بسيار محبوب هستند.

سايبان ها به دو صورت ثابت و جمع شونده موجود هستند که هم ظاهر و هم عملکرد بيروني خانه يا محل کار را بر عهده دارند. سايبان هاي ثابت که از مزاياي آن مي توان به قاب محکم و طولاني مدت و حفاظت کامل از آب و هوا اشاره کرد ، بيشتر مناسب خانه ها و مشاغل تاريخي است تا خانه هاي مسکوني. تاريخ آنها طولاني و از بين رفته است و در برابر آزمون زمان و همه عناصر طبيعت مقاومت مي کند.

 

https://www.diigo.com/item/note/6r1c8/689v?k=2dc51edb7103a475c769cbac8e12c670

 

https://sites.google.com/view/easily-grow-within/home

 

سايبان هاي جمع شونده که بر روي پنجره ها و حياط ها قابل استفاده است ، سايه اي کاربردي ايجاد مي کند و با حداقل ردپا ، جذابيت مدرن را برآورده مي کند. عملکرد آنها فراتر از يک سايبان ثابت با چندين سبک و عمليات است.

 

سايه بان پنجره ، مانند سايبان بولدسگالور سولاناي ما ، يک سايبان مينيمال است ، در طراحي آن ساده است. به عنوان اساسي ترين سايبان جمع شونده ، سايه غلتکي با دو بازوي عمودي مستقيم است که در محل اتصال به هم چسبيده اند و اجازه مي دهد سايه گسترش يافته و عقب بکشد. پارچه مورد استفاده در اين نوع سايبان ها از اکريليک بافته شده تا پارچه لمينت شده ، براي استفاده در فضاي باز تأييد شده است و در برابر عناصر و محو شدن مقاومت مي کند. مي توان آن را به صورت دستي يا براي سيم کشي سيم کشي کرد و معمولاً گزينه اي براي افزودن يک کاپوت محافظ جداگانه براي اطمينان از يکپارچگي پارچه در طول زمان دارد. سايبان هاي پنجره ، همانطور که از نامشان مشخص است ، پنجره ها و درهاي حياط را تزئين مي کنند ، اما مي توانند تا 18 فوت عرض داشته باشند و آنها را براي حياط هاي بيروني نيز انتخاب مي کند.

منبع : سايبان برقي منصف   https://sayehban.co/

 

https://www.pedicure.com/activity/p/439454/

 

https://www.bloglovin.com/@seomypassion12/9229079

 

 

https://hookedheartie.com/activity/p/869073/

http://mel-assessment.com/activity/p/799826/

http://ijustwanttoplaypoker.com/blog/activity/p/532277/

https://www.webtalk.co/n/35303372

https://ok.ru/profile/592882755091/statuses/153879232023315

http://y8space.com/activity-2/p/413589/

https://www.aiuextension.org/activity/p/744599/

https://hometownhomedecor.com/activity/p/467572/

 

 

 

موضوع :
برچسب ها : سایبان,فضای,باز,چه,کاری,می,تواند,برای,من,انجام,دهد؟,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 7 شهريور 1400ساعت 16:36 توسط مرمر | تعداد بازديد : 15 |

آشنايي با حفاظ نرده بالکن فرفورژه

آشنايي با حفاظ نرده بالکن فرفورژه

شما هم ميدانيد که يکي از راه هايي که ميتواند توسط آن از ساختمان خود محافظت کنيد، به ويژه اگر ساختمان شما داراي تراس و يا بالکن است استفاده از نرده هاست. با اينکه تصور مي شود که استفاده از نرده به اندازه استفاده از انواع دوربين هاي مداربسته موثر نيست اما باز هم شما نميتوانيد نقش آن ها را در حفظ امنيت ناديده بگيريد. آنچه که بايد بدانيد اين است که استفاده از انواع حفاظ نرده بالکن فرفورژه به شما کمک خواهد کرد که امنيت را براي خانه و ساختمان خود ايجاد کنيد.

انواع حفاظ نرده بالکن فرفورژه

شما ميتوانيد از انواع حفاظ نرده بالکن فرفورژه براي اين کار استفاده کنيد. دقت داشته باشيد که حفاظ نرده بالکن فرفورژه هم مانند نرده هاي بخش هاي ديگر متفاوت هستند و مي توانند مانند نرده ديوار شامل انواع بسيار زيادي باشند. آنچه که بايد بدانيد اين است که استفاده از حفاظ نرده بالکن فرفورژه به شما چه کمکي خواهد کرد. اين نرده ها در واقع در عين اينکه امنيت را براي شما ايجاد خواهند کرد اما بايد بدانيد که نکته مهم اين است که اين نوع نرده ها در واقع براي تراس و بالکن مورد استفاده هستند و اين تراس و بالکن هم در معرض ديد همگان قرار دارد. آنچه که بايد بدانيد اين است که در عين زيبايي بتوانيد امنيت را نيز براي خانه خود ايجاد کنيد.

حفاظ نرده بالکن فرفورژه به شکل نيزه

يکي از انواع حفاظ هايي که ميتوانيد به عنوان حفاظ نرده بالکن فرفورژه از آن استفاده کنيد انواعي است که مانند يک نيزه زار خواهند بود و شما ميتوانيد ارتفاع آن ها را عوض کنيد. دقت داشته باشيد که اين نوع نرده ها در عين حال اينکه به شما يک نماي زيبا خواهند داد به شما اين امکان را مي دهند که کار خود را در اين زمينه انجام دهيد و به راحتي هرآنچه که بايد را داشته باشيد. دقت کنيد که نه تنها براي خانه، بلکه ميتوانيد براي ساختمان هاي تجاري نيز از آنها استفاده کنيد. دقت داشته باشيد که شايد مهمترين بخش در انتخاب يک خانه و ساختمان تجاري همين امنيت باشد پس حفاظ نرده بالکن فرفورژه از اهميت بسياري برخوردار است.

آشنايي با انواع درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي)

درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي) امروزه از انواع مختلفي در ها استفاده مي شود که شايد مهم ترين استفاده از آن ها در درب هاي ويلاها باشد.

آيا شما هم با انواع درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي) آشنايي داريد و مي دانيد که از چه جنس هايي ساخته مي شوند؟

درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي) هم ميتواند از جنس آهن باشد و هم از جنس چارچوب هاي چدني و يا فرفورژه.در اين بخش با ما همراه شويد تا شما را با انواع درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي) آشنا کنيم.
درب هاي حياطي فرفورژه از چارچوب هايي ساخته شده اند.که شکل ظاهري آن ها را برخلاف انواع درب هاي مدرن پيچيده تر مي کند.البته اين نوع درب ها معمولا براي ساختمان ها استفاده دارند و متفاوت از درب هاي پارکينگ هستند.

انواع درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي)

همانطور که ميدانيد، صنعت حفاظ آهني و نرده سازي در ايران پيشرفت بسيار زيادي داشته  است.

و به يک صنعت مجزا تبديل شده است که به صنعت توليد گل نرده و همچنين درب هاي فرفورژه ويلايي معروف است.اين صنعت در ايران پيشينه اي قديمي دارد.در زماني هاي قديم با ريخته گري و همچنين شکل دادن به آهن انواع درب ها از جمله درب هاي ويلايي ساخته مي شد.اما امروزه اين کار توسط کارگاه ها و کارخانه هاي بزرگ صنعتي انجام مي شود.در زمان هاي گذشته براي اينکه بتوانند درب هاي حياطي فرفورژه را بسازند ابتدا ميله هاي آهن را در کوره هاي بزرگي قرار مي دادند تا آب شوند و گداخته شوند.اين کار براي ساخت درب هاي ويلايي هم انجام مي شود.البته انواع درب حياط يکي نيست و شما ميتوانيد انواع مختلفي از آن ها را مشاهده کنيد.که در واقع براي ويلاها مورد استفاده قرار مي گيرند.بايد بدانيد که انواع مختلف درب پارکينگ ويژگي هاي متفاوتي دارند و همين هم باعث مي شود .که استفاده از آن ها در مناطق مختلف متفاوت باشد . شما ميتوانيد هم از درب هاي چوبي و هم از درب هاي فلزي به عنوان درب فرفورژه پارکينگ ( ورودي) استفاده کنيد

براي استعلام قيمت و مشاوره ,  با کارشناسان فرفورژه آنلاين تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري ايسنا

 

 

موضوع :
برچسب ها : آشنایی,با,حفاظ,نرده,بالکن,فرفورژه,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 2 شهريور 1400ساعت 18:19 توسط مرمر | تعداد بازديد : 5 |


صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد